Co nabízím?

Indická masáž hlavy

Velmi účinně působí proti stresu. Hlava, krk a ramena jsou důležitá energetická centra, ve kterých se při přetížení hromadí napětí. Jedná se o zklidňující relaxační techniku. Při pravidelném opakování může omezit nebo i odstranit výskyt migrén.

 

Masáž lávovými kameny

Tato masáž dokáže velmi rychle navodit blažený pocit díky speciálním hmatům a magické síle nahřátých lávových kamenů. Harmonizuje tělo i mysl, zbavuje napětí.

 

Relaxační olejová masáž

Tradiční manuální masáž za použití regeneračních olejů, pomůže uvolnit se a odstranit bolest svalstva. Napomáhá k udržení tělesné a psychické kondice.

Záda a šíje

Nohy

Celé tělo

Lymfatická masáž

Zajišťuje správné proudění lymfy a tím odvádí nečistoty z těla. Jedná se o velmi jemnou masáž lymfatických cest. Opakovaná aplikace může pomoci zvýšit obranyschopnost organismu, snížit pocit únavy nohou a odstranit otoky.

 

Lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je nová neinvazivní metoda vyhlazování obličeje, která se zaměřuje na mimické svaly. Díky této systematické masáži můžete zpomalit proces stárnutí a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

 

Masáž proti celulitidě

Jedná se o kombinaci speciální ruční tlakové masáže a ozonového zábalu, které pomohou uvolnit tukové buňky a zrychlit odtok toxických látek z těla. Tímto se zlepší kvalita pokožky a povzbudí se lymfatický sytém.

Líbí se Vám mé služby?